Polityka prywatności.

Wiemy o Tobie tylko tyle ile nam powiesz.

 

Polityka prywatności w dermologic.pl.

Witryna dermologic.pl przestrzega zasady ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. oraz ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002r.

Administrator nie udostępnia danych osobowych Klientów podmiotom trzecim, dba również o to, by dane te nie stały się obiektem działalności podmiotów rozsyłających niechcianą pocztę elektroniczną. Administrator nie udostępnia adresów e-mail Klientów podmiotom trzecim. Administrator nie tworzy, nie archiwizuje i nie przetwarza bazy klientów ani z adresami pocztowymi ani z adresami email. Dane zamawiających są wykorzystane jedynie w celach niezbędnych do realizacji zamówienia.

W czasie wizyty na naszej stronie internetowej, automatycznie gromadzone są informacje dotyczące przeglądarki odwiedzającego, typu systemu operacyjnego, czasie wizyty, liczbie obejrzanych stron oraz w jaki sposób do nas trafił. Informacje te nie są łączone z danymi osobowymi osób dokonujących ew. zakupy, dzięki temu internauci pozostają anonimowi. Dane statystyczne o ruchu użytkowników i korzystaniu przez nich z poszczególnych obszarów serwisu, czerpiemy również z plików "cookies" (ciasteczek), zapisywanych przez serwer na dyskach twardych odwiedzających. Dane te są zbierane przez zewnętrzne, powszechnie wykorzystywane na rynku systemy internetowe do tworzenia statystyk odwiedzin stron internetowych.

 

Rewelacyjny produkt, proste składanie zamówień, bezpieczne płatności, szybka przesyłka.

 

Składanie zamówień w dermologic.pl nie wiąże się z koniecznością rejestracji. Każda osoba, która ukończyła 18 lat może złożyć zamówienie. Nie tworzymy bazy danych Klientów składających zamówienie w dermologic.pl. Dane gromadzone podczas zakupu są wykorzystane jedynie do prawidłowej realizacji zamówień i nie są archiwizowane przez Administartora dermologic.pl tj. firmę AtmaNet Poland.

W przypadku płatności elektronicznych, dane Klientów mogą być przekazane firmom pośredniczącym w transakcjach płatniczych. Firmy te nie wykorzystują danych Klientów w żaden inny sposób, jak tylko w zakresie koniecznym do realizacji płatności za towar.

Komentarze

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy

Masz pytania? Chcesz skomentować artykuł?

Jeśli masz pytania lub chcesz skomentować artykuł możesz skorzystać z formularza poniżej, by uzyskać odpowiedź.

Wypełnij wszystkie wymagane pola

 

* Przepisz kod z obrazka